{f:translate(key: 'skiptomaincontent', extensionName: 'bootstrap_package')}

SKLEP BUDOWLANY – CIECHANÓW

Przez ponad 20 lat działalności, firma Elgrom swoim zasięgiem objęła największe miasta w północnej Polsce, stawiając w nich swoje składy budowlane. Jednym z miast, w których znajduje się nasz skład budowlany, jest Ciechanów.

Nasz skład budowlany w Ciechanowie zlokalizowany został przy ulicy Sienkiewicza 89. Punkt w Ciechanowie oferuje Państwu najwyższej jakości materiały budowlane, w tym między innymi beton komórkowy, bloczek betonowy, tynki gipsowe czy narzędzia budowlane

SZANUJEMY CZAS I PIENIĄDZE NASZYCH KLIENTÓW

Nasze sklepy w Ciechanowie to miejsca, w których znajdziecie Państwo materiały w wyjątkowo konkurencyjnych cenach, pochodzące z fabryk najlepszych producentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Robiąc zakupy w firmie Elgrom zyskują Państwo pewność dobrze wydanych pieniędzy, zaś nabyte materiały dają Państwu szansę budowy obiektu gotowego przetrwać wiele lat.

CIECHANÓW TO NIE WSZYSTKO

Wszystkich, którzy szukają najwyższej jakości materiałów budowlanych takich jak beton komórkowy, bloczki betonowe, tynki gipsowe i narzędzia budowlane, zapraszamy do naszych punktów handlowych. Odwiedzając sklep budowlany przy ulicy Sienkiewicza 89 w Ciechanowie, znajdziecie Państwo materiały budowlane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.Pozostałe składy budowlane, w których dostępne są oferowane przez nas produkty, to Olsztyn, Elbląg, Płock, Gdynia, Białystok oraz Ciechanów. Zapraszamy do zakupów!