{f:translate(key: 'skiptomaincontent', extensionName: 'bootstrap_package')}

SKLEP Z FARBAMI – GDYNIA

Na jakie pokrycie elewacji lub wewnętrznych ścian budynku się zdecydować? Wybrać tapetę czy farbę? Wreszcie, jaki kolor emulsji wybrać? Odpowiedzi na te i inne pytania z pewnością udzielą Państwu nasi eksperci, którzy służą pomocą niemal w każdej kwestii dotyczącej materiałów budowlanych, w tym chemii budowlanej. Zachęcamy do odwiedzenia naszego oddziału położonego na północy Polski - Gdynia, ul. Chylońska 110.

Elgrom to profesjonalny sklep z farbami, w którym znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów pochodzących od najbardziej cenionych producentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dzięki współpracy z firmami takimi jak Dekoral, Domaluz, Drewnochron, Cieszynka, Tikkurila czy Beckers, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom bogaty, różnorodny wybór oraz niezwykle atrakcyjne ceny. Dla nas liczy się jedynie najwyższa jakość i właśnie tą chcemy Państwu zagwarantować.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że nasz sklep z farbami, zlokalizowany w miejscowości Gdynia, jest właśnie tym miejscem, którego poszukujecie. Bogaty wybór kolorów, korzystne ceny, sprawna i fachowa obsługa - czego więcej oczekiwać od profesjonalnego sklepu z chemią budowlaną?

Zakupy w Elgrom to czysta przyjemność! Serdecznie zapraszamy!