{f:translate(key: 'skiptomaincontent', extensionName: 'bootstrap_package')}

SKŁAD BUDOWLANY – GDYNIA

Działająca na polskim rynku od 1992 roku, firma Elgrom zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych oraz doradztwem technicznym w ich zakresie. Nasze składy budowlane mieszczą się na północy Polski – ich lokalizacje to BiałystokOlsztynElbląg oraz Gdynia.

W naszym składzie budowlanym w Gdyni znajdą Państwo pierwszorzędne produkty, takie jak cement czy chemia budowlana. Przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych zbudujecie i wykończycie Państwo niemal każdą inwestycję budowlaną - począwszy od fundamentów, aż po czubek dachu.

Nasz skład budowlany w Gdyni mieści się przy ulicy Chylońskiej 10. Oferujemy najwyższej klasy materiały budowlane, spełniające nawet najbardziej rygorystyczne wymogi - zarówno jakościowe, jak i estetyczne. Dzięki stałej współpracy z czołowymi producentami z kraju i zza granicy, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wyjątkowo atrakcyjne ceny. Te, idąc w parze z najwyższą jakością, sprawiają, że towar dostępny w sklepach Elgrom jest bezkonkurencyjny.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Zapewniamy zadowolenie oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Korzystając z oferty naszego sklepu, oprócz profesjonalnych materiałów budowlanych nabywacie Państwo zadowolenie z zakupu oraz spokój na długie lata – stabilny i solidny dom, który posłuży wielu pokoleniom.

Składy budowlane Elgrom to gwarancja dobrego wyboru!